ONLINE REGISTRACE UKONČENA!

ON-LINE REGISTRACE UKONČENA!!! Těšíme se na vás 30.9. v Plzni. On-line registrace je možná pouze do 25. 9. 2018 do 23:59 hodin. Po tomto termínu je možné se registrovat pouze osobně v den konání Škoda FIT půlmaratonu. Veškeré slevy a dárkové poukazy je možné uplatnit pouze při on-line registraci.

Osobní registrace bude probíhat 30. 9. 2018 od 7:30 – 10:00 hodin na náměstí Republiky.

Dres Škoda FIT je možné objednat on-line do 9. 9. 2018 do 23:59 hodin.

Změna registrace na závodníka či přepis na jinou trať – je možná za 50 Kč poplatek v den konání akce ve stanu NOVÉ REGISTRACE. (Závodník s plnou mocí či ofocenou občankou běžce za kterého chce běžet, vyzvedne startovní balíček ve stánku předem uhrazených registrací. Vypíše přihlášku a s tou se dostaví na NOVÉ REGISTRACE, kde je proveden přepis a změna tratě za poplatek a popřípadě doplatek startovného dle výše výběru).

Běžci do 15-ti let se mohou závodů zúčastnit pouze s písemným Souhlasem odpovědného zástupce po uhrazení startovného. Pro urychlení odbavení si prosím vytiskněte a vyplňte Souhlas odpovědného zástupce.

Závodníci se účastní závodu ve své věkové kategorii dle roku narození.

Registrovali jste se a zapomněli přidat funkční triko s motivem Škoda FIT půlmaratonu? Nevadí. Můžete si ho dokoupit zvlášť. Stačí napsat e-mail na info@skodafit.cz a uvést zda chcete dámské, pánské a velikost. Ozveme se vám s platebními údaji a tričko bude připravené ve startovním balíčku.

Velikosti a rozměry najdete zde: PÁNSKÉ / DÁMSKÉ

Share This