PATRON PROJEKTU

JAN ŘEHULA
Šéftrenér české triatlonové reprezentace

  • V roce 2000 získal na olympijských hrách v Sydney bronzovou medaili v triatlonu.
  • Šéftrenér české triatlonové reprezentace, učitel.

Proč já a ŠKODA FIT?
Motivace – Výzva – Příroda
Právě tohle heslo je pro mě jedním z hlavních, které bych pro popis Škoda FIT zvolil. Série akcí, která se pod hlavičkou projektu bude odehrávat, má totiž podle mého právě motivovat. K tomu, aby jeho účastníci dosáhli cíle, kterým je zdravý životní styl.

Zdá se mi více než nutné kompenzovat naše denní pracovní nasazení v industrializovaném prostředí velkoměst vytrvalostními pohybovými aktivitami v přírodě, která nám může pomoci naše tělo očistit a dobít. Společně si zaběhat se zkušenými běžci, kteří poradí se správným dýcháním, správným posedem na kole či revolučními i časově efektivními trendy v oblasti tréninku pro každého? Vyzkoušet si s dětmi sporty na aletickém stadionu? Poznat pravidla zdravé výživy při netradičních road show? To všechno a ještě mnohem víc bude Škoda FIT.

Právě triatlon v sobě skrývá 3 nejfrekventovaněji praktikované vytrvalostní aktivity: plavání, cyklistiku a běh. Je jedno, jaký z těchto sportů si vyberete. Bude mi potěšením se s vámi v rozličných disciplínách podílet na zdokonalení úrovně vašich fyzických schopností. Rád bych „balíček“ aktivit Škoda FIT“ obohatil i o několik unikátních aktivit v oblasti Cross-tréninku, multisportů či otužování.

Share This