Každý může mít motivaci jinou. Bavit se v kruhu přátel. Zhubnout. Získat fyzičku. Zůstat dlouho svěží a vitální. Odreagovat se. A pokračovat by se dalo dál a dál. To vše ale směřuje k jedinému cíli. Prostě pro sebe něco dobrého udělat. 

Chcete být důkazem toho, jak hodně Škoda Fit chce „jít“ za lidmi a přizpůsobit program jejich přání?

Hned několik jich pro vás máme. Tak třeba takový projekt společných výběhů s profesionálními trenéry. Tedy akce, které se odehrají na několika místech Plzeňského kraje během celého podzimu a jara a na které budou moci přijít všichni, kde mají chuť trénovat společně a dozvědět se něco více o technice a o všem kolem běhu. Škoda Fit právě touhle akcí odpovídá na nejčastější stížnost, kterou lidé uvádějí jako důvod, proč nesportují více, častěji. Podle průzkumu Sport roku 2014 je totiž vůbec nejčastější důvod tento: Nemáme s kým sportovat, uvádí téměř čtvrtina lidí. Pro to je tu Škoda Fit a její akce. Věřte, že na nich toho svého parťáka pro sport najdete! A vůbec nemusí jít jen o běh – kdo se věnuje jednomu sportu, určitě se nebrání ani jiným disciplínám.

Začněte běhat

Hned druhým důvodem, který podle průzkumu lidem brání více se věnovat pohybu, je nedostatek financí. I tady má Škoda Fit řešení – tím hlavním sportem, kterému se bude projekt věnovat, je běh. A tady do začátku potřebujete jediné, dobré boty. Tričko a kraťasy najde doma určitě každý. Běh je úžasný sport i v tom, že je mnohem méně časově náročný, než většina ostatních. Ta úvaha je jednoduchá. Budete si chtít zajít do posilovny. Počítejte třeba jen s patnácti minutami na cestu do „fitka“, pak čas na zaplacení cvičení, převlečení, uložení věcí, pak cestu zpět. Čtyřicet minut, které potřebujete navíc ke cvičebnímu času. U běhu? Hodíte na sebe tričko, kraťasy a boty, vjedete z domu a jste „na hřišti.“ Zadarmo, rychle, pohodlně. A třeba s celou rodinou – děti mohou vedle rodičů jet na koloběžce či na kole, rodina je spolu. A děti se navíc naučí, že sport je samozřejmá věc a hýbat se dá i jinak, než jen na cestě z parkoviště od auta do obchodního centra.

Třetím hlavním blokem, proč Češi více nesportují, je podle průzkumu nedostatečná nabídka sportování v okolí bydliště. I tady běh nabízí jasnou odpověď. A akce, které Škoda Fit rámci sportu nabídne, se budou konat na nejrůznějších místech regionu. Půjdeme za vámi!

Share This